Ubytovanie Terchová
Terchová a okolie
Obec  Terchová je známa nielen krásnou prírodou , ale aj vzácnou kultúrou a tradíciami. Každoročne sa v Terchovej koná folklórny festival Jánošíkove dni , rockový festival  Terchovský budzogáň, Cyrilo-metodské dni, športové podujatia.

V lete  majú turisti možnosť  podniknúť veľa turistických výletov  po turistických chodníkoch, ktoré vedú na hrebene Veľkého a Malého Roszutca, Veľkého kriváňa, Jánošíkovým dieram. Jedna z trás vedie práve neďaleko našej drevenice k zaujímavým skalnatým masívom Tiesňavam.

V zime je Vrátna dolina vyhľadávaným strediskom pre zimné športy. V Ski Centre Vrátna sa nachádza 9 lyžiarskych vlekov ,  dve sedačkové lanovky a jedna kabínková lanovka. Uvedené svahy sú upravované a časť z nich je aj umelo zasnežovaná. K dispozícii sú ja služby lyžiarskej školy, požičovne lyží a lyžiarskej výstroje.

Ďalej určite návštevníci uvítajú novo vybudované relaxačné centrum, ktoré sa nachádza  v blízkosti centra Terchovej kde sú  k dispozícii jeden veľký plavecký bazén, dve vane s vírivkou,2  sauny , hala na tenis , futbal.
 
Drevenica u Kobrtkov
Terchová a okolie
Vybavenie, ceny
Rezervácia ubytovania
Kontaktujte nás